O mně

O tom co mě baví a proč mě to baví.

Ahoj, jmenuji se Radek.

Pocházím ze Žďáru nad Sázavou a nemám rád procházky ani sport. Miluji svoji přítelkyni, auto, natáčení a vůbec nevím, proč jsem tuhle rubriku zakládal. Jsem neobyčejný kluk z obyčejného města a to co dělám, dělám rád a s vášní. Jsem pro každou srandu, nové nápady a možná i proto jsem měl odklad do školy - byl jsem prý moc "hravý". Nemám rád falešné lidi a křivdu. Zákazník je můj pán a snažím se ze sebe dostat maximum, popřípadě najít kompromis a poradit.

Proč natáčím ?

V natáčení vidím svobodu, kreativitu a s každým novým videem i výzvu. V každém videu je kus mě. Stále se snažím o zlepšování, svoji techniku dokonale znám a stále ji rozšiřuji, abych mohl odvést vždy 100% výkon. Sleduji nová videa, nové trendy, beru inspiraci a věřím, že ji i dávám. Natočením záběrů nikdy zakázka nekončí, to až ve střihovém studiu se tvoří dílo, které musí mít nápad a zaujmout. Zde se právě stráví nejvíce času. Aby byl můj zákazník s videem spokojen, musím s ním být nejdřív spokojen hlavně já. Snažím se dotahovat věci do konce a řeším maličkosti.

Už od prvního telefonátu jsme si byli jisti výbornou volbou Radka pro náš svatební den! O natáčení během dne jsme ani nevěděli, takže jsme na videu zachyceni úplně přirozeně, což se nám moc líbí! Radek věděl, co má točit a hledal okamžiky, které jsou pro nás důležité! Nezkazil žádnou srandu a svatební den si s námi určitě užil.

Kamila a Aleš

Děkujeme za krásné svatební video. Radek je člověk opravdu na svém místě. Všechno proběhlo v naprosté pohodě a díky němu máme krásnou památku na náš den. Děkujeme a doporučujeme.

Hanka a Tomáš

Volba Radka k natočení našeho velkého dne, byla tím nejlepším rozhodnutím, které jsme mohli udělat. Radek je profík, který ví, co dělá a svou práci má v malíku. Celé natáčení probíhalo přirozeně, byla velká legrace a moc jsme si to užili.

Zuzka a Luděk

Radek je velmi šikovný, zdvořilý a nenápadný, přitom mu neuteče žádný důležitý okamžik. Od první chvíle byl nám i našim hostům velmi sympatický, nikomu nevadilo, když kolem něj probíhal s kamerou. Svatební videoklip jsme dostali do 4 dnů, což je neuvěřitelně rychle, jsme velmi spokojení. Určitě mohu na 100% doporučit.

Kristýna a Petr

Pokud uvažujete o svatebním videu, narazili jste na správného člověka. Z jeho práce jsme nadšení nejen my, ale i naši svatební hosté. Je to velký profík a hlavně také skvělý člověk. Natáčení probíhalo přirozeně a ve velké pohodě. Dokonale vystihl atmosféru celého dne a klip je sestříhaný tak, že jsme to prostě "my".

Petra a Dalibor

Jeho práce je naprosto profesionální, Radek se celý den usmíval, natáčení probíhalo přirozeně, zachytil všechny důležité momenty a vytvořil nám tak nádhernou památku na náš velký den. Z výsledného klipu jsme byli nadšeni jak my, tak naše okolí. Radku, ještě jednou velké DÍKY za špičkově odvedenou práci, rozhodně budeme dále doporučovat!

Markéta a Přemek

Časté dotazy

Jak probíhá natáčení svatby ?

Svatba má být natočená celá, tečka. Zůstávám s vámi až 14 hodin, abych zachytil atmosféru celého dne. Snažím se natáčet co nejpřirozeněji celý den, výjimku tvoří snad jen focení novomanželů, kde se chopím nápadů na krásné záběry z focení. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

V jaké kvalitě dostanu výsledné video ?

Výsledné video můžete dostat až v kvalitě Ultra-HD (4K), přičemž doporučuji mít na takto velké video výkonný PC nebo televizor. Obvykle ale video dodávám v kvalitě Full-HD ve formátu MP4, který přehraje každý počítač, notebook či smart TV.

Jsem z druhé strany republiky, jak probíhá předání videa ?

Vaše video dostanete na flash-disku v krásné krabičce s vašimi iniciály. Video bude také uloženo na stránkách Vimeo.com, odkud si ho můžete kdykoliv stáhnout v originální nebo jiné kvalitě.

Klienti a realizované projekty