O mně

O tom co mě baví a proč mě to baví.

Ahoj, jmenuji se Radek.

Pocházím ze Žďáru nad Sázavou a nemám rád procházky ani sport. Miluji svoji přítelkyni, auto, natáčení a vůbec nevím, proč jsem tuhle rubriku zakládal. Jsem neobyčejný kluk z obyčejného města a to co dělám, dělám rád a s vášní. Jsem pro každou srandu, nové nápady a možná i proto jsem měl odklad do školy - byl jsem prý moc "hravý". Nemám rád falešné lidi a křivdu. Zákazník je můj pán a snažím se ze sebe dostat maximum, popřípadě najít kompromis a poradit.

Proč natáčím ?

V natáčení vidím svobodu, kreativitu a s každým novým videem i výzvu. V každém videu je kus mě. Stále se snažím o zlepšování, svoji techniku dokonale znám a stále ji rozšiřuji, abych mohl odvést vždy 100% výkon. Sleduji nová videa, nové trendy, beru inspiraci a věřím, že ji i dávám. Natočením záběrů nikdy zakázka nekončí, to až ve střihovém studiu se tvoří dílo, které musí mít nápad a zaujmout. Zde se právě stráví nejvíce času. Aby byl můj zákazník s videem spokojen, musím s ním být nejdřív spokojen hlavně já. Snažím se dotahovat věci do konce a řeším maličkosti.

Naše svatba proběhla 28.4.2018. Díky videu, mám na tento vyjímečný, hluboký den plný emocí a lásky, krásnou vzpomínku. Radek zachytil atmosféru, emoce, náš slib, který pro nás tolik znamená. Byla s ním výborná komunikace a max nám vyšel ve všem vstříc. Pokud hledáte někoho na zhotovení videa, už nehledejte ... tady jste správně!

Petra a Honza

Troufnu si říct že málokdo při plánování svatby již dopředu vi,kdo to vše natočí. Ani my jsme nevěděli, ale jak jsme narazily na ukázky Ráďovi práce,bylo jasno. Už když jsme viděli předsvatebni video (rande) byla jsem nadšená/dojatá a věděla jsem,že jsme zvolili víc než dobře! Na svatbě jeho práce působila velice přirozeně, byl jako součást naší rodiny a to jsme moc ocenili. No a teď o svatebnim videu..je úžasné! Ráďa vystihl přesně to, co jsem si představovala. Vystihl přesně to, co je pro nás nejdůležitější!

Gabča a Michal

Radek je velmi šikovný, zdvořilý a nenápadný, přitom mu neuteče žádný důležitý okamžik. Od první chvíle byl nám i našim hostům velmi sympatický, nikomu nevadilo, když kolem něj probíhal s kamerou. Svatební videoklip jsme dostali do 4 dnů, což je neuvěřitelně rychle, jsme velmi spokojení. Určitě mohu na 100% doporučit.

Kristýna a Petr

Pokud uvažujete o svatebním videu, narazili jste na správného člověka. Z jeho práce jsme nadšení nejen my, ale i naši svatební hosté. Je to velký profík a hlavně také skvělý člověk. Natáčení probíhalo přirozeně a ve velké pohodě. Dokonale vystihl atmosféru celého dne a klip je sestříhaný tak, že jsme to prostě "my".

Petra a Dalibor

Jeho práce je naprosto profesionální, Radek se celý den usmíval, natáčení probíhalo přirozeně, zachytil všechny důležité momenty a vytvořil nám tak nádhernou památku na náš velký den. Z výsledného klipu jsme byli nadšeni jak my, tak naše okolí. Radku, ještě jednou velké DÍKY za špičkově odvedenou práci, rozhodně budeme dále doporučovat!

Markéta a Přemek

Časté dotazy

Musíme se poznat ?

Ano musíme. Předsvatební schůzka je jedna z nejdůležitějších věcí. Chci vás poznat a chci abyste poznali vy mě. Strávím s vámi celý váš nádherný den a nechci abych byl jen "týpek" za kamerou :) Abych mohl odvést nejlepší výkon, musím i já být součástí vašeho velkého dne a emoce na svatbě sdílet s vámi a hosty.

Jak probíhá natáčení svatby ?

Svatba má být natočená celá, tečka. Zůstávám s vámi až 14 hodin, abych zachytil atmosféru celého dne. Snažím se natáčet co nejpřirozeněji celý den, výjimku tvoří snad jen focení novomanželů, kde se chopím nápadů na krásné záběry z focení.

V jaké kvalitě dostanu výsledné video ?

Výsledné video můžete dostat až v kvalitě Ultra-HD (4K), přičemž doporučuji mít na takto velké video výkonný PC nebo televizor. Obvykle ale video dodávám v kvalitě Full-HD ve formátu MP4, který přehraje každý počítač, notebook či smart TV.

Jsem z druhé strany republiky, jak probíhá předání videa ?

Vaše video dostanete na flash-disku v krásné krabičce s vašimi iniciály. Video bude také uloženo na stránkách Vimeo.com, odkud si ho můžete kdykoliv stáhnout v originální nebo jiné kvalitě.

Klienti a realizované projekty