Blog

Novinky z mého života.

2. ročník svatebního víkendu na Špilberku

Již se to stává tradicí! Svatební koordinátorka Verča z AV Your Day mě oslavila i podruhé, abych vytvořil krásné promo video z 2. Svatebního víkendu na Špilberku. A tak jsem se opět mohl potkat s kolegy z branže, kteří zde vystavovali a poznat také nové tváře.

V jednom kole

Jsem v jednom kole. Když zrovna nenatáčím tak stříhám a když nestříhám tak natáčím :-) Tu a tam si najdu čas i na svojí Kristýnku. Veliká nevýhoda všech různých svatebních dodavatelů - žádné volné soboty a někdy i jiné dny v létě :-) Ale doufám, že moje práce jde stále kupředu a jsem rád za všechny milé lidičky, které potkávám a kteří mi píšou krásné texty po svatbě. Milujte se! :-)

Krásná svatební místa

Je pravda, že některá místa jsou krásnější než jiná. O tom není pochyb. A proto jsem rád, že jsem měl to štěstí natáčet na takových místech jako je Dvůr Honětice, Chata Babí lom, Vinný sklep u Mühlberrgerů či Barašův ranč. Pokud se ale milujete, krásné místo vždy vytvoří vaše láska. Milujte se! :-)

Rychlé zahájení sezóny

Dne 14.4. jsem měl první svatbu této velmi nabité sezóny. Zavítal jsem až do dalekého Krnova, kde jsem si svatbu náramně užil. Nikča a Adam jsou skvělí lidé a já jim přeji strašně moc lásky a zdraví. A teď bude svíčková skoro každou sobotu až do října :-))

Mrazivé zakončení sezóny

Poslední svatba roku 2017 proběhla v Hotelu Selský Dvůr v Praze. Ačkoliv byl celý den teploměr na bodu mrazu, při svěžím vánku si všichni svatebčané připadali jako za polárním kruhem. Touto svatbou jsem uzavřel svatební sezónu, při které jsem natočil neuvěřitelných 18 svateb. Moc děkuji všem za skvělé vzpomínky a zážitky.