Blog

Novinky z mého života.

Sezóna 2019 v plném proudu

Na tuto sezónu jsem se velice těšil. Spousty nádherných míst, více předsvatebních videí a skvělí lidé. Každý pár jsem osobně poznal na předsvatební schůzce a každý měl svůj jedinečný příběh a svojí vysněnou svatbu. Těším se.

2. ročník svatebního víkendu na Špilberku

Již se to stává tradicí! Svatební koordinátorka Verča z AV Your Day mě oslavila i podruhé, abych vytvořil krásné promo video z 2. Svatebního víkendu na Špilberku. A tak jsem se opět mohl potkat s kolegy z branže, kteří zde vystavovali a poznat také nové tváře.

V jednom kole

Jsem v jednom kole. Když zrovna nenatáčím tak stříhám a když nestříhám tak natáčím :-) Tu a tam si najdu čas i na svojí Kristýnku. Veliká nevýhoda všech různých svatebních dodavatelů - žádné volné soboty a někdy i jiné dny v létě :-) Ale doufám, že moje práce jde stále kupředu a jsem rád za všechny milé lidičky, které potkávám a kteří mi píšou krásné texty po svatbě. Milujte se! :-)

Krásná svatební místa

Je pravda, že některá místa jsou krásnější než jiná. O tom není pochyb. A proto jsem rád, že jsem měl to štěstí natáčet na takových místech jako je Dvůr Honětice, Chata Babí lom, Vinný sklep u Mühlberrgerů či Barešův ranč. Pokud se ale milujete, krásné místo vždy vytvoří vaše láska. Milujte se! :-)

Rychlé zahájení sezóny

Dne 14.4. jsem měl první svatbu této velmi nabité sezóny. Zavítal jsem až do dalekého Krnova, kde jsem si svatbu náramně užil. Nikča a Adam jsou skvělí lidé a já jim přeji strašně moc lásky a zdraví. A teď bude svíčková skoro každou sobotu až do října :-))